Kvasinková výživa - VINTRADE
977
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-977,bridge-core-2.5.4,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_hidden,vertical_menu_hidden_with_logo, vertical_menu_width_350,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9

Kvasinková výživa

V našej ponuke nájdete celý rad výrobkov využívaných pri výrobe vína na zdokonalenie procesu výroby i techniky ošetrenia. Môžete si z nich vybrať na základe nášho katalógu alebo získajte bližšie informácie od našich konzultantov na požiadanie.

Fermstart Energlu
Výživa pre kvasinky

 

Enzymaticky upravený autolyzát kvasiniek bohatý na glutatión, polysacharidy, vitamíny, minerály a steroly, ktoré zvyšujú odolnosť kvasinkových buniek voči alkoholu, čo umožňuje optimálny priebeh a dokončenie fermentácie pri nízkych aj vysokých teplotách.

 

KONZERVOVANIE A SKLADOVANIE

Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a tepla.

 

DÁVKOVANIE / NÁVOD NA POUŽITIE

Dávkovanie: Výrobok sa dáva priamo do vody na rehydratáciu kvasiniek v množstve 10-30 g/hl muštu určeného na fermentáciu.

 

BALENIE

1000 gr sáčky, 15 a 20 kg vrecia.

 

Vyrobené v EU pre VINTRADE, s.r.o. podľa noriem ISO 9001: 2008 a HACCP štandardov.

Fermstart EnovitaB
Klasická výživa kvasiniek na báze síranu amónneho, DAP a tiamínu (vitamín B1).

 

Fermstart EnovitaB je kombinovaná kvasinková výživa, ktorá reguluje a aktivuje fermentáciu ovocných štiav a muštov tým, že aktivuje a stimuluje množenie kvasiniek.

 

KONZERVOVANIE A SKLADOVANIE

Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a tepla.

 

DÁVKOVANIE

10-40 g/ hl

Rozpustite v mušte alebo vo víne a pridajte do kvasnej nádrže.

 

BALENIE

25kg vrecia

 

Vyrobené v EU pre VINTRADE, s.r.o. podľa noriem ISO 9001:2008 a HACCP štandardov.

DAP