Lisy - VINTRADE
789
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-789,bridge-core-2.5.4,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_hidden,vertical_menu_hidden_with_logo, vertical_menu_width_350,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9

Lisy

Proces lisovania je jeden z najdôležitejších krokov v rámci prvotného spracovania hrozna. Kvalitným lisovaním dosiahnete:

Zachovanie typických organoleptických vlastností

Žiadna oxidácia počas lisovania

Vyššia výlisnosť obzvlášť pri citlivé odrody hrozna

Vysoká drenážna účinnosť

Veľmi nízke straty tekutiny

Zjednodušený systém čistenia

Rýchle rozobratie a zloženie

Nízke náklady na energie

Okrem výhod lisovacieho zariadenia je treba zvážiť aj iné faktory, akým je druh a kvalita hrozna, rýchlosť a množstvo lisovaného hrozna, časová nutnosť lisovania, možnosti inštalácie zariadenia vzhľadom na existujúce priestory a nadväzujúce zariadenia. Nemenej dôležitým je aj výber programov vzhľadom na požadovaný výsledok: pomalé šetrné lisovanie, špeciálne lisovanie určitých odrôd, rýchle ekonomické lisovanie, atď. K dispozícii modely s kapacitou plnenia od 600 kg hrozna.

 

Aby ste získali maximum z týchto výhod potrebujeme poznať Vaše individuálne požiadavky.