Stabilizácia, sírenie - VINTRADE
988
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-988,bridge-core-2.5.4,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_hidden,vertical_menu_hidden_with_logo, vertical_menu_width_350,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9

Stabilizácia, sírenie

V našej ponuke nájdete celý rad výrobkov využívaných pri výrobe vína na zdokonalenie procesu výroby i techniky ošetrenia. Môžete si z nich vybrať na základe nášho katalógu alebo získajte bližšie informácie od našich konzultantov na požiadanie.

Maxaroma
Prípravok na báze kyseliny askorbovej a disiričitanu draselného.

 

Maxaroma je antioxidačný prípravok, ktorý minimalizuje alebo úplne odstraňuje kyslík z muštu. Vďaka optimalizovanému zloženiu jeho hlavných aktívnych zložiek je schopný reagovať na kyslík vo veľmi rýchlom čase a tak okamžite vykonávať svoju ochranu voči aromatickým prekurzorom.

 

KONZERVOVANIE A SKLADOVANIE

Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a tepla.

 

DÁVKOVANIE

10-20 g/ hl

Každý gram reaguje s 0,25 ppm rozpusteného kyslíka a zvyšuje SO2 o 2,5 mg.

Pridajte do hrozna počas drvenia alebo do čerstvého muštu.

 

BALENIE

Karton 1 kg

 

Vyrobené v EU pre VINTRADE, s.r.o. podľa noriem ISO 9001: 2008 a HACCP štandardov.

Maxaroma GaTa
Arabistab
Tekutá hydrolýzovaná arabská guma na stabilizáciu vína.

 

Arabistab je koloidný stabilizátor, správa sa ako ochranný koloid, ktorý zabráni, alebo spomalí reaktivitu rôznych molekúl vo vínach. Zabraňuje zväčšovaniu kryštálov vínneho kameňa.

 

KONZERVOVANIE A SKLADOVANIE

Skladujte na suchom a chladnom mieste.

 

DÁVKOVANIE

20 – 200 ml / hl

Pridajte do hotového bieleho alebo červeného vína ktoré sú stabilné a pripravené k filtráciu. Pridanie by sa malo vykonať po zriedení s vínom v pomere 1 :20, aby sa zlepšila homogenizácia produktu.

 

BALENIE

 

 

Vyrobené v EU pre VINTRADE, s.r.o. podľa noriem ISO 9001:2008 a HACCP štandardov.

NaCaBen
PVPP
PureGel Liquid
Tartaracid 40