Už viac ako 24 rokov pracujeme hlavne pre vinárov, aby dosahovali úspechy doma i v zahraničí.

Spolupracujeme s renomovanými odborníkmi a enológmi s dlhoročnými skúsenosťami, patria vo svojom obore k špičke v Europe ako aj vo svete. Prinášame moderné, dlhodobo stabilné a efektívne technológie, ktorú prinášajú úsporu zvýšenú kvalitu našim zákazníkom.

Partneri

Dodávame vysoko kvalitné plniace a uzatváracie zariadenia podľa požiadaviek vinárov. MBF linky na fľaškovanie sú známe svojimi mnohými patentmi, efektivitou a dlhou životnosťou. Minimálny servis a údržba je ich prioritou.

Starostlivý a šetrný k vplyvom na životné prostredie je výsadou výrobcu Cadalpe Spa, ktorý prinášamoderné riešenia, ktoré sú šetrné, efektívne a jednoduché. Každé zariadenie je skonštruované tak, aby bolo čo najefektívnejšie, poskytovalo bezpečnú odolnosť, zaistilo najlepšiu kvalitu a pomer ceny.

Nomacorc je najinovatívnejší a najdynamickejšívýrobca syntetických zátok vo svete, vysoko uznávaný vinármi a enologmi po celom svete. Okrem samotných zátok vyvíja nové možnosti zdokonalenia vinárskych technológií a pomáha vinárom vytvárať tie najlepšie vína.

Výrobca Cavagnino & Gatti patrí medzi najdôležitejších a najspoľahlivejších výrobcov prvotriednych etiketovacích zariadení na vína, destiláty, nealkoholické nápoje a iné potravinárske produkty.

Prinášame jedného zo svetových lídrov v nasadzovaní kapslí a košíčkov Robino & Galandrino, ktorý je známy svojou presnosťou, efektivitou a fexibilitou. Táto spoločnosť vyrába svoje zariadenia pre najznámejších výrobcov vína vo svete, ako aj výrobcov cider, destilátov, olejov, octu a pivovari.

Predstavujeme široký výber lisov, ako napríklad Vákuový systém lisov alebo Kontinuálne membránové lisy, ktoré poskytujú dokonalejšiu kvalitu extraktu muštu: jemné lisovanie vysoko kvalitných vín.

Príbeh Rausceda sa začal v roku 1933 založením družstva, ktoré sa neskôr stalo najväčšouspoločnost’ou zaoberajúcou sa pestováním viniča na svete. Tento príbeh dodones pokračuje vd’aka inšpirujúcim zásadám, ktoré odzkadl’ujú tvrdú prácu zakládajúcích členov a následujúcích generacií.

Referencie